Лазерне шоу на День незалежності

До Дня Незалежності України 24 серпня 2010 р. Фірма "ТехАрт" влаштувала безпрецедентне за масштабом лазерне шоу над містом Лева. Основна ідея цього лазерного шоу - об'єднання та синхронізація святкових заходів на всіх майданчиках Львова в одне єдине дійство, створення відчуття маштабності та величі свята.

Біля Оперного театру відбувся міжнародний фестиваль лазерного шоу, який продемонстрував роботи найкращих митців цього жанру. Глядачі мали змогу побачити лазерну анімацію та просторові beam-show (променеві шоу) представників України, Росії, Словаччини, Німеччини:

Оригінальний колір www.lasershow.dp.ua  Україна, Дніпропетровськ
Лазерні шоу системи www.lssmoscow.ru  Росія, Москва
Lasermaster www.lasermaster.ru  Росія, Санкт-Петербург
Dream Laser www.dreamlaser.ru   Росія, Нижній Новгород
Eastlight  www.eastlight.eu Німеччина
Kvant  www.kwant.sk Cловаччина

За 5 хвилин до феєрверку, тобто о 21.55, одночасно з трансляцією пісні "Ти моя, Україно" по львівській радіомережі та по радіо FM, запрацювали лазерні прилади, встановлені на вулиці Стрийській, на Ратуші, Високому Замку, телевежі, на церкві св. Юра - у найбільш видатних в історичному, культурному та духовному значенні місць Львова.

Всього у цьому грандіозному світловому шоу були задіяні 26 лазерних і 29 світлових приладів, 19 з яких були встановлені на Високому Замку. По п'ять потужних світлових приладів біля Оперного театру та на вул. Стрийській будуть створювали римські цифри XIX, що символізували 19-ту річницю Незалежності України.

Лазерне шоу тривало до опівночі. Спостерігати за ним можна було з висотних будинків, таких, як готель "Дністер", "Цитадель Ін", з верхніх точок парку Культури ім. Б.Хмельницького та інших місць, з яких видно панораму нашого міста.

 

Пошук по сайту

ILDA

Компанія ТехАрт є учасником ILDA