Використання лазерів

Компанія ТехАрт ТехАрт™ вже багато років займається проведенням лазерних шоу. До кожного виступу ми ставимося по-особливому, намагаючись реалізувати в максимальному ступені побажання замовника. Ми надаємо весь комплекс технічних засобів, послуг і персонал, необхідний для проведення шоу.
Ми можемо запропонувати замовникові кілька варіантів використання лазерів у рекламній компанії.

Участь лазерного шоу у влаштованій Вами презентації


Ви запрошуєте команду ТехАрт™, надавши попередньо логотипи, слогани й інші матеріали для оцифрування й підготовки шоу. Наші фахівці погоджують із організаторами презентації порядок подій й технічні особливості розміщення лазерної техніки й комп'ютерного комплексу (у випадку, якщо використаються особливо потужні лазери, може знадобитися забезпечення їх водяним охолодженнмя й надання трифазної мережі). ТехАрт™ забезпечує весь комплекс заходів, необхідних для доставки й розміщення встаткування, і операторів для проведення самого шоу.

Можливі різні варіанти включення лазерного шоу у загальну концепцію презентації, але найчастіше використаються такі:

  • log_projection.jpgвключення лазерної анімації в кульмінаційні моменти презентації при приглушеному освітленні розраховуючи на ефект несподіванки;

 

  • демонстрація візуального ряду у фоновому режимі при звичайній освітленості. Цей варіант найбільше підходить для виставкової діяльності, коли проектування ведеться на екзотично розташовані екрани, наприклад, вітрило над виставочним стендом, яке видно здалеку у залі;

 

  • демонстрація візуального ряду під час акцій на відкритому повітрі у темний час доби. Можлива проекція на спеціальні екрани, встановлені так, що в глядача створюється враження ніби зображення створюється просто в повітрі, або на елементи конструкції навколишніх будинків - стіни, даху, газони й т.п. Можливий варіант створення об'ємних зображень при використанні спеціальних димових установок.

Динамічна настінна реклама великого формату.

 

trade_fair.jpgЯкщо ви вирішили замовити великий щит для вечірньої світлової реклами вашої фірми, подумайте, адже такі щити вже давно стали повсякденним явищем і потрібно виявити чимало фантазії, щоб змусити людину звернути увагу саме на ваш щит.
 
А що, якщо як щит використати зображення, створюване лазерною системою на стіні вашого офісу. Це може бути ваш логотип, слоган, інші графічні компоненти вашої рекламної діяльності, динамічний текст, спеціально підготовлені мультиплікації.
 
У такому варіанті фахівці ТехАрт™ готовлять технічний комплект і графічну частину шоу, установлюють лазерну систему на місці й навчають ваш персонал як роботі з комплексом, так і технології підготовки нових графічних шоу. Графікові можна замовляти й у ТехАрт™.


Див. "Підготовка графіки для шоу".

 

Динамічна реклама малого формату.

 

clock_adv.jpgЯкщо ви хочете підкреслити респектабельність вашого магазина або офісу, ви можете встановити в ньому лазерну систему невеликої потужності, що буде проектувати зображення на стіну приміщення або спеціальні екрани, уписані в декоративну стилістику вашого приміщення. Приваблювати увагу буде також рішення, коли система, установлена у верхній з вітрини, проектуватиме зображення, що рухається, на мостову перед магазином. Вам буде надана можливість придбати технічний комплект апарутури або взяти її в довгострокову оренду. Фахівці ТехАрт™ підготують графічну частину шоу й будуть обновляти його, якщо виникне така потреба.


Див. Розділ "Підготовка графіки для шоу".