Лазерне шоу

Що таке "лазерне шоу"?

beam_43.jpgУ своєму чистому прояві - це видовище ("шоу"), у якому головним елементом впливу на глядача є яскраві й незвичайні мультиплікації, створювані скануванням проміня лазера на плоскій поверхні (називається - робота на екран) або у задимленому повітрі у вигляді рухливих об'ємних фігур, променів і площин (робота на обсяг).

Як правило, створюваний візуальний ряд об'єднаний композиційно зі звуковим супроводом у єдине ціле. 

Де можливо використати елементи лазерного шоу?

 

beam_22.jpgПо-перше, лазерне шоу може бути самостійним номером, яке включається в програму культурних акцій, фестивалів, концертів і т.п.

ТехАрт™ має велику колекцію підготовлених шоу, що супроводжуються якісними фонограмами, і розрахованих на різні аудиторії. За вашим замовленню наші фахівці можуть підготувати шоу спеціально для ваших умов.

 

По-друге, лазерне шоу може бути використано як ефектна підтримка ваших програм, концертів, номерів, органічно вплітаючись у загальну структуру вашого подання, синхронізуючись із тимчасовим рядом, реалізованим режисером вашого подання, у тому числі при роботі "вживу". Поява яскравих, динамічних, високоестетичних образів, створюваних лазерною системою, істотно змінює об'ємне сприйняття сцени, дозволяючи режисеру й виконавцеві створювати додатковий істотний канал впливу на сприйняття вашого подання глядачем.

 

beam_17.jpgПідтвердженням ефективності роботи ТехАрт™ у цьому напрямку є постійна участь команди ТехАрт™ у програмах таких фестивалів як "Перлини сезону", "Золотий ключик", супровід гастрольних виступів Филипа Кіркорова й багато інших акцій.

По-третє, лазерні шоу активно використаються на дискотеках, у нічних клубах, де лазерні композиції допомагають створити особливу атмосферу свята й дозволяють самовиражатися ведучим, які включають лазерне шоу у свої композиції й можуть управляти їм безпосередньо під час подання.

ТехАрт™ уже встановив десятки систем у провідних клубах Києва, Дніпропетровська, Одеси й інших міст України.

 

beam_42.jpgПо-четверте, лазерне шоу може стати серйозною підтримкою ваших рекламних акцій, презентацій, у проведенні мотиваційних зборів і т.п. Це може виражатися у вигляді проектування логотипа, тривимірного контурного зображення продукту, текстового слогана або спеціальної підготовленої фахівцями ТехАрт™ мультиплікації з елементами графічної атрибутики замовника на сіткові екрани або площини приміщення (стіни, стеля, підлога).

Жоден з існуючих технічних засобів реклами, крім потужних лазерних систем, не може створювати динамічні зображення високої яскравості й чіткості на більших поверхнях, наприклад, на стінах багатоповерхових будинків або на поле стадіону.


beam_10.jpgДоречним буде помітити також, що оригінальність використання лазера в цьому випадку може складатися в елементі несподіванки, оскільки ефектне зображення може бути відтворене на якій-небудь поверхні залу в момент, коли глядачі не підозрюють про це.

По-п'яте, якщо ви хочете організувати свято, неординарно оформити ювілей, провести святкування дня міста, ви можете скористатися досвідом ТехАрт™ по проведенню лазерних шоу на більших відкритих площадках (outdoor).

Потужні лазери, наявні в розпорядженні ТехАрт™, дозволяють створювати зображення на великій висоті (при наявності досить низької хмарності) або на більших відкритих площадках (зелені театри, більші міські площі) за допомогою спеціальних димових установок.