Про компанію «ТехАрт»

Компанія ТехАртФірма ТЕХАРТ ™ спеціалізується на виробництві лазерного сценічного обладнання і на проведенні лазерних шоу і є членом міжнародної асоціації International Laser Display Association (ILDA).

В даний час ТЕХАРТ ™ є єдиною фірмою на західній Україні, що виробляє сценічне обладнання такого типу. Лазерне обладнання ТЕХАРТ ™ для клубів, дискотек, концертної діяльності встановлено вже в кількох десятках місць по Україні та за кордоном.

Почавши свою діяльність в 1991р. як невелика фірма, що спеціалізується на проведенні лазерних шоу, в даний момент ТЕХАРТ ™ має набір обладнання, програмних засобів та персонал, що забезпечують проведення лазерного шоу на рівні провідних фірм світу, які спеціалізуються в цьому напрямку.

На даний момент ТЕХАРТ ™ успішно освоює ще одну область, в якій використання лазерів дає відчутний ефект і стає все більш реальним з появою відносно недорогих потужних напівпровідникових лазерів - застосування лазерів у рекламній діяльності.

beam_41.jpgЗ 1991р. - Це вже сотні виступів на майданчиках і в залах України, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Румунії, Росії. До кожного виступу ми ставимося по-особливому, намагаючись реалізувати в максимальному ступені побажання замовника. Ми надаємо весь комплекс технічних засобів, послуг і персонал, необхідний для проведення шоу.

Потужні лазери, наявні в нашому розпорядженні, дозволяють створювати зображення на великій висоті (при наявності досить низької хмарності) або на великих відкритих майданчиках (зелені театри, більші міські площі) за допомогою спеціальних димових установок.

Наявне в нашому похідному комплекті обладнання дозволяє проводити вражаючі шоу на рівні провідних лазерних фірм світу.