Аудіовізуальна лазерна релаксотерапія

Життя сучасної людини сповнене стресу. Зростаючий темп нашого життя викликає у багатьох людей емоційні перевантаження, які ведуть до подразнення, гніву і синдрому хронічної втоми. Конфлікти і розбіжності з близькими і колегами можуть так само спровокувати негативні емоції. Повністю позбавитися від стресу неможливо, але можна нейтралізовувати негативні наслідки - емоційні перевантаження і можливу шкоду для здоров'я. Фізіологічні та психологічні особливості людського сприйняття різних кольорів і їх комбінацій роблять можливим використання лазерних та мультимедійних систем для аудіовізуальної релаксації.

Майстерність, смак, знання психології та символіки кольору творців аудіовізуальних програм для лазерних систем релаксації гарантують відмінний результат.

Переконливих пояснень психологічного впливу кольору до сих пір не існує. Хоча колір є одним з найважливіших компонентів впливу в мистецтві - живопису, кінематографі і т.д. Але як не дивно, перші спроби провести систематизацію видимих кольорів і виявити особливості психологічного сприйняття кольору були зроблені не художниками, а фізиком Ісааком Ньютоном (його книга «Оптика» побачила світ в 1704 році) і поетом Йоганном Вольфгангом Гете (його праці про кольорі «Nachtrage zur Farbenlehre» були опубліковані в 1810 році).