Про компанію «ТехАрт»

Компанія ТехАртФірма ТЕХАРТ ™ спеціалізується на виробництві лазерного сценічного обладнання і на проведенні лазерних шоу і є членом міжнародної асоціації International Laser Display Association (ILDA).

В даний час ТЕХАРТ ™ є єдиною фірмою на західній Україні, що виробляє сценічне обладнання такого типу. Лазерне обладнання ТЕХАРТ ™ для клубів, дискотек, концертної діяльності встановлено вже в кількох десятках місць по Україні та за кордоном.

Детальніше...

Лазерне шоу в інтер'єрі

 Пропонуємо вашій увазі невеликий відеокліп, що демонструє можливості використання компактного малогабаритного лазерного приладу для освітлення інтер'єру і створення динамічних і статичних абстрактних лазерних картин.  

Аудіовізуальна лазерна релаксотерапія

Життя сучасної людини сповнене стресу. Зростаючий темп нашого життя викликає у багатьох людей емоційні перевантаження, які ведуть до подразнення, гніву і синдрому хронічної втоми. Конфлікти і розбіжності з близькими і колегами можуть так само спровокувати негативні емоції. Повністю позбавитися від стресу неможливо, але можна нейтралізовувати негативні наслідки - емоційні перевантаження і можливу шкоду для здоров'я. Фізіологічні та психологічні особливості людського сприйняття різних кольорів і їх комбінацій роблять можливим використання лазерних та мультимедійних систем для аудіовізуальної релаксації.

Майстерність, смак, знання психології та символіки кольору творців аудіовізуальних програм для лазерних систем релаксації гарантують відмінний результат.

Детальніше...

Використання лазерів

Компанія ТехАрт ТехАрт™ вже багато років займається проведенням лазерних шоу. До кожного виступу ми ставимося по-особливому, намагаючись реалізувати в максимальному ступені побажання замовника. Ми надаємо весь комплекс технічних засобів, послуг і персонал, необхідний для проведення шоу.
Ми можемо запропонувати замовникові кілька варіантів використання лазерів у рекламній компанії.

Детальніше...